0545 383 0444
Digiturk Bağlar Digitürk Kampanyaları Digiturk Evin Yıldızı Kampanyası
Digiturk Evin Yıldızı Kampanyası

Digiturk Evin Yıldızı Kampanyası

Digiturk Evin Yıldızı Paketi Kampanyası ile yüzlerce ulusal kanal belgesel kanalları ve hediyeleriyle Digiturk'e keyifli bir giriş sizleri bekliyor. Digitürk Bağlar
Digiturk üye ol

Digiturk Evin Yıldızı Paketi + HD keyfi 24 ay, ayda 24 TL!

 
Digiturk Evin Yıldızı paketine 24 ay taahhütlü kampanya hediyeleri 
 
- İlk Ay tüm maçlar hediye
 
- İlk Ay Film ve Dizi kanalları hediye
 
- 12 ay  HD keyfi bedava !
 
 
 
ÖDEME TABLOSU
 
 
24 Ay
24 TL
*üyesi olduğunuz paketteki tüm hd kanallarını izleyebilirsiniz .
 
 
KURULUM
Digiturk iç kurulumu kampanya kapsamında ücretsiz. Binada Digiturk merkezi sistemi varsa çanak anten kurulmaz. 20 mt kabloya kadar Digiturk karşılamaktadır. Çanak anten veya merkezi uydu sisteminizin olmaması durumunda dış kurulum yapılması gerekmektedir. Digiturk Çanak anteni + 20 mt kablo + lnb işçilik ve montaj dahil peşin 180 tl olarak ödeyebilir veya faturanıza 12 taksit ile ayda 17,5 tl olarak yansıtabilirsiniz.
 
UYDU ALICISI
Üyelik süresi boyunca uydu alıcısı üyenin  kullanımına tahsis edilir. Digiturk cihazınız , üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda değişikliği sağlanmaktadır.
 
 
 
DETAYLAR
Üyesi olduğunuz kanallara dilerseniz  Bağlar Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak 
0545 383 0444 üyeliğinize dilediğiniz paketleri  ekletebilirsiniz. 
 
Digiturk paketlerinizdeki hd yayınları ancak hd uydu alıcısı olduğu taktirde izleyebilirsiniz. Evin Yıldızı Paketi + hd yayın kampanya dahilinde 24 ay  24 TL. Kampanya kapsamında iç kurulum ücretsizdir  Aktivasyon ücretsizdir. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Digiturk Evin Yıldızı Paketi Kampanyası koşularında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Tahhüt bitmeden sonlandırılan aboneliklerde, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır. Paketiniz dışındaki kanalları, Bağlar Müşteri Hizmetlerini arayarak 0545 383 0444 dilediğiniz paketleri  üyeliğinize ekletebilirsiniz.

ARAMA YARDIM
YANDEX DE ARA
GOOGLE DE ARA
© 2014 www.baglar.org.tv.tr "Digiturk Bağlar" Digiturk Bağlar Yetkili Satış Noktasıdır - Tüm Hakları Saklıdır